Firma Logosu

  • Deutsch (DE-CH-AT)
  • English (United Kingdom)
  • Turkish (Turkiye)
introduction

Our company is founded in 1996 in Bursa city with supports of fruit manufacturers.untill 1999, we complated our scientific researches on quality standards in according to companies which deal on consumtion sector.

Beginning from 1999, it is complated that our transport structure with the philosophy of “from manufacturer to consumer” and started to wide spread delivery with our own “Thermo-King Fleet”. In capital state ANKARA, in biggest population and economy city ISTANBUL, in dynamic and third biggest population city IZMIR and in toursim paradise ANTALYA which entertains millions of tourist, we have opened four branches. Thanks to these branches and our headquarter in BURSA, we deliver our products to our 600 regular customer companies as patisseries,Ho-Re-Ca and lots of food wholesalers.

Your valuable thoughts will guide us when we try to do our best to meet your needs and requirements.
It is our pleasure to hear your suggestions in our way to reach the final point of “satisfied customer”

Regards...

 

Şu anda bu siteyi Internet Explorer 6 (IE6) kullanarak ziyaret etmektesiniz.

Sitemizin tüm özelliklerinden faydalanabilmeniz ve sitemizi doğru şekilde görüntüleyebilmeniz için en az Internet Explorer 9 (IE9) sürümüne yükseltmenizi (güncellemenizi) tavsiye ediyoruz.

Neden Internet Explorer 9'ye yükseltmelisiniz? icrosoft Internet Explorer'ı daha fazla güvenlikli, daha fazla yeni özellikli ve yetenekli hale getirerek tamamen yeni bir arayüzle yeniden tasarladı. Bir çok kullanıcı bu yeni sürümü kullanmaktadır. Internet ve web ortamındaki yeni gelişmeleri desteklemesi ve bu gelişmeleri barındıran siteleri daha iyi ve kaliteli şekilde daha yeni özelliklerle gezebilmeniz ve görüntüleyebilmeniz için yeni sürüme yükseltmelisiniz. Çünkü; bugün ki internet 10 yıl önceki internet değil ve sürekli gelişiyor, değişiyor. Bununla birlikte güvenliğiniz de eski sürümlerle tehdit altında kalıyor. Şu andaki tehlikeler 2001 yılında yoktu, ki Internet Explorer 6 o dönemde yayınlanmıştı. Internet Explorer 9 internet gezintinizi; virüslere, casus yazılımlara (spyware) ve diğer tehlikelere karşı daha güvenli olmasını sağlamakla birlikte içerdiği yeni özelliklerle yeni nesil web sitelerini sorunsuz gezinmenizi sağlar. Windows Update (Otomatik Güncelleştirmeler) açık ise Internet Explorer 9' u yükleyebilirsiniz ve bunu kesinlikle tavsiye etmekteyiz.

Internet Explorer 9 'u ücretsiz olarak kendi dilinizde indirmek için lütfen Internet Explorer 9 global web sitesini ziyaret ediniz....